Náběr Affs!

Červenec 2011

25.7-3.8 Tábor

24. července 2011 v 19:32 | Nelsí*♥ |  Diary
Ahoj! Takže od zítřka tady nebudu, protože jedu na tábor se zborem a přijedu, až ve středu. Zkusím přednastavit pár článků. Beru si tam sebou Netbook, takže jestli tam bude Wifi tak určitě napíšu. Docela se tam těším budeme prý u prostřed lesa v chatkách. Já už musím tak pá a užívejte si prázniny dokud ještě jsou.

1x02 The Jenna Thing Stills

24. července 2011 v 10:43 | Nelsí*♥ |  Stills
Stills k dílu 1x02 The Jenna Thing.

imagebam.com imagebam.com imagebam.com imagebam.com imagebam.com imagebam.com imagebam.com imagebam.com imagebam.com imagebam.com imagebam.com imagebam.com imagebam.com imagebam.com imagebam.com imagebam.com imagebam.com imagebam.com imagebam.com imagebam.com imagebam.com imagebam.com imagebam.com imagebam.com imagebam.com imagebam.com imagebam.com imagebam.com imagebam.com imagebam.com imagebam.com imagebam.com imagebam.com imagebam.com imagebam.com imagebam.com

1x01 Pilot Stills

24. července 2011 v 10:26 | Nelsí*♥ |  Stills
Mám tu stills k dílu 1x01 Pilot.

imagebam.com imagebam.com imagebam.com imagebam.com imagebam.com imagebam.com imagebam.com imagebam.com imagebam.com imagebam.com imagebam.com imagebam.com imagebam.com imagebam.com imagebam.com imagebam.com imagebam.com imagebam.com imagebam.com imagebam.com imagebam.com imagebam.com imagebam.com imagebam.com imagebam.com imagebam.com imagebam.com imagebam.com imagebam.com imagebam.com imagebam.com imagebam.com imagebam.com imagebam.com imagebam.com imagebam.com imagebam.com imagebam.com


Season 1 Poster

24. července 2011 v 10:08 | Nelsí*♥ |  Posters
Mám tu plakát k první serii.

imagebam.com


Season 1 Promoshoot 006

24. července 2011 v 9:59 | Nelsí*♥ |  Promoshoot
Poslední proma k první serii. Tady jsou holky moc hezký.

imagebam.com imagebam.com imagebam.com imagebam.com imagebam.com imagebam.com imagebam.com imagebam.com imagebam.com imagebam.com imagebam.com imagebam.com imagebam.com imagebam.com imagebam.com imagebam.com imagebam.com imagebam.com imagebam.com imagebam.com


Season 1 Promoshoot 005

23. července 2011 v 22:36 | Nelsí*♥ |  Promoshoot
Tyto proma jsou nejhezčí z první serii. Moc to holkám sluší.

imagebam.com imagebam.com imagebam.com imagebam.com imagebam.com imagebam.com imagebam.com imagebam.com imagebam.com imagebam.com imagebam.com imagebam.com imagebam.com imagebam.com imagebam.com imagebam.com imagebam.com imagebam.com imagebam.com imagebam.com imagebam.com imagebam.com imagebam.com


Season 1 Promoshoot 004

23. července 2011 v 18:50 | Nelsí*♥ |  Promoshoot
Tyto fotky se mi moc nelíbí. Jsou takový divný. Posudte sami!

imagebam.com imagebam.com imagebam.com imagebam.com imagebam.com


Season 1 Promoshoot 003

23. července 2011 v 18:42 | Nelsí*♥ |  Promoshoot
Hezká proma. Akorát v blbé kvalitě :(.

imagebam.com imagebam.com imagebam.com imagebam.com imagebam.com imagebam.com imagebam.com

Season 1 Promoshoot 002

23. července 2011 v 18:34 | Nelsí*♥ |  Promoshoot
Další proma k 1 serii. Tady se mi líbí Ash šaty. A celkově tyto fotky jsou hezké.

imagebam.com imagebam.com imagebam.com imagebam.com imagebam.com imagebam.com imagebam.com imagebam.com imagebam.com imagebam.com imagebam.com imagebam.com imagebam.com imagebam.com imagebam.com

Season 1 Promoshoot 001

23. července 2011 v 17:59 | Nelsí*♥ |  Promoshoot
Na těchto fotkách to holkám moc sluší. Nejvíc se mi líbí ta šestá a osmá fotka.

imagebam.com imagebam.com imagebam.com imagebam.com imagebam.com imagebam.com imagebam.com imagebam.com imagebam.com imagebam.com imagebam.com imagebam.com imagebam.com imagebam.com imagebam.com imagebam.com imagebam.com imagebam.com imagebam.com imagebam.com imagebam.com imagebam.com imagebam.com imagebam.com

Konečně!!

23. července 2011 v 15:48 | Nelsí*♥ |  Diary
Konečně jsem udělala ty rozcestníky, Hot or Not a POTM. Hlavně ten Layout bylo těžký nájít, ale nakonec po dlouhém hodinovém hledání jsem ho našla, děkuju moc blogu Vd-Online.Blo.Cz. Akorát to menu mě docela štve nejde mi to dát do prostřed pořát je to na té pravé straně :(. Jinak až na to menu mám všechno hotové, tak bych měla už přidávat články. Zítra tu určitě budu! Jinak co prázniny? Taky máte tak hnusné počasí, doufám že se to příští týden zpraví, protože jedu na tábor.

Wann Be Affiliates?

23. července 2011 v 15:42 | Nelsí*♥ |  Affiliates
Mám tu zápis Affs. Takže kdo by chtěl být jsemnou Affs, tak at do komentáře napíše toto:


1. Jméno
2.Blog
3. Proč chceš být affs?
4. Kolikrát týdně obíháš?
5. Elite,Top,Normal?


POTM July-August 2011

21. července 2011 v 18:04 | Nelsí*♥ |  Others
Mám tu POTM. Vybrala jsem fotky z Annual Young Hollywood Awards. Nejvíc se mi líbí outfit Ashley.
Hot or Not? July-August 2011

21. července 2011 v 17:37 | Nelsí*♥ |  Others
Vybrala jsem fotku z Ash Twitteru. Docela se mi líbí, hlavně ten její hezký pejsek. Pro mě určitě HOT. Hlasujte!


About PLL

21. července 2011 v 13:59 | Nelsí*♥ |  About Pretty Little Liars

Rosewood - perfektní malé město. Tak tiché a nedotknuté, že by jste nikdy neřekli, že v sobě ukrývá tolik tajemství. Jedno z těch najhorších tajemství je spjato s dívkami - Aria, Spencer, Hannah a Emily, čtyři kamarádky, jejichž největší tajemství má být už brzo odhaleno.
Před rokem zmizela dívka Alison, královna jejich skupiny, a dívky mezi sebou přísahali, že se k tomu nebodou už nikdy vracet. Mysleli si, že jejich tajemství zocelí jejich přátelství, ale opak se stal pravdou.

Když se v měste začne více mluvit o záhadném zmizení Alison, dívky začnou dostávat tajemné zprávy s podpisem "A" - s obsahem, který mohla vědět jedině Alison. Ale Alison to přece nemohla být. Nebo mohla? Kdokoliv může zjistit jejich tajemství, a zdá se, že je stále někdo sleduje. Dívky si opět začínají hledat cestu k sobě.

Shay Mitchell Biography

21. července 2011 v 12:29 | Nelsí*♥ |  S Biography
Shay Mitchell je Kanaďanka, rodačka z Toronta. Její matka je původem Filipínka a otec Ir. Už jako malé dítě se Mitchell zajímala o herectví a svým rodičům vždycky říkávala, že bude slavnou herečkou s úspěšnou kariérou. Když jí bylo pět začala chodit na taneční lekce a byla tak dobrá, že procestovala spoustu měst a zúčastnila se mnoha soutěží i s celou řadou dalších tanečních škol.

V deseti letech, se přestěhovala s rodinou na západ do Vancouveru. Brzy poté se Mitchell dostala do jedné mezinárodní modelingové agentury, která jí zprostředkovala práci v Bangkoku, Hong Kongu a Barceloně. Ona se ale chtěla zaměřit na svůj skutečný sen, herectví. Díky tomu, že byla známou modelkou brzy dostala své první divadelní angažmá.

Mitchell se objevila v seriálu DEGRASSI: THE NEXT GENERATION a poté taky v několika národních reklamách. Hostovala v seriálu AARON STONE na kanálu Disney XD, vystupovala v hudebním klipu Seana Paula "Hold My Hand" a objevila v kanadském seriálu ROOKIE BLUE. Je tváří značky Aéropostale. Její nejvýznamnější rolí doposud je postava Emily Fields seriálu PRETTY LITTLE LIARS.

Lucy Hale Biography

21. července 2011 v 12:18 | Nelsí*♥ |  L Biography
Lucy Hale, celým jménem Karen Lucille Hale, se narodila 14. června 1989 v Memphisu, ve státě Tennessee. Má dva sourozence, sestru Maggie a nevlastního bratra Wese. Když měla 8 let, začala navštěvovat hlasové hodiny. Vedle domácím vyučování začala brát hodiny herectví, kde kombinovala nadání na zpěv a herectví.

V roce 2003 debutovala ve světle reflektorů v talentové show American Juniors. Během show si získala srdce mnoha a na základě hlasování byla vybrána do skupiny nejlepších pěti poté, co zazpívala hit z 90. let "Call Me". V ten samý rok se skupinou objevily v různých televizních show jako An American Idol Christmas, Entertainment Tonight a Slime Time Live.

V roce 2005 se Lucy objevila v epizodě seriálu Ned 's Declassified School Survival Guide jako Amy Cassidy. O rok později si zahrála v pilotním díle Secrets of a Small Town postavu jménem Tisha Steele. Seriál zobrazuje osudy obyvatel města po záhadné vraždě, po níž zmizela sestra oběti. Avšak seriál ji dostatečně nedostal do povědomí diváků. V témže roce si zahrála iv seriálech Drake and Josh, The OC a How I met Your Mother. Od roku 2007 do 2008 Lucy účinkovala jako Miranda Justinová, odvážná gotická přítelkyně v seriálu Disney Channel Wizards of Waverly Place.
Spolu s American Family, How I met Your Mother a Wizards of Waverly Place byla v roce 2007 Lucy obsazena i do role Becca Sommers v NBC seriálu Bionic Woman, kde hrála malou sestru hlavní hrdinky, počítačové hackerka. Zahrála si ve třinácti ze 14 epizod, které byly natočeny. Účinkování v seriálu byla zatím její největší role. Naneštěstí však bylo v důsledku stávky v roce 2007 odvysílaných pouze 8 epizod.

V roce 2008 natočila pilotní díl pro seriál The Apostles, ve kterém se policisté snažili udržet svou práci a osobní život odděleně. Lucy hrála Rachel Rydell, dceru jednoho z důstojníků, Franka Rydella. Bohužel role nebyla příliš významná, protože seriál nikdy nevysílali v hlavním vysílacím čase. Také v roce 2008 byla Lucy obsazena do role Effie, Lenin mladší sestry, ve filmu The Sisterhood of the Traveling Pants 2. Natáčení ji zavedlo na řecký ostrov Santorini, do New Yorku a Connecticutu. Lucyna postava byla ve filmu důležitá a přinesla do něj jistou dávku dramatu. Ještě v roce 2008 Lucy dostala roli Rose Baker v Privileged. Příběh je o spisovatelce Megan, která si vezme do opatrovnictví dvě bohaté dvojčata, Rose a Sage Bakerová. Lucyna postava Rose je ze dvou sester ta krásnější a vždy se snaží aby byla její sestra Sage šťastná. Po první sérii se však společnost CW rozhodla natáčení Privileged zrušit.

Během roku 2009 a 2010 se Lucy zjevila jako host v několika seriálech (Ruby and the Rockits, CSI: Miami a Private Practice). Tyto role dovolili Lucy ukázat více z jejích dramatické stránky. V Ruby and the Rockits hrála přítelkyni Ruby, která právě skončila vztah s jejím bratrem. V CSI: Miami hrála postavu na styl 'Hannah montánní', která zůstala zapletená v záhadné vraždě. V "Private Practice" Lucy vykreslila mladou mámu, jejíž dítě onemocnělo. Všechny tyto role jí dopomohly k hlavní roli v ABC Family seriálu Pretty Little Liars, který je natočen podle motivů knihy od Sary Shepard. Lucy hraje postavu jménem Aria, která musí řešit rodinné problémy, vztah se svým učitelem a jako ostatní dívky, záhadnou "A", co jim posílá zprávy po vraždě jejich kamarádky Alison.

Lucy v roce 2010 oznámila, že pracuje na svém, zatím nepojmenovanou, sólovém albu a natáčí film s názvem "Deep Cove".

Troian Bellisario Biography

21. července 2011 v 12:08 | Nelsí*♥ |  T Biography
Troian Avery Bellisario se narodila 28. října 1985 v Los Angeles. Její otec Donald Bellisario je známý televizní producent a její matka Deborah Pratt je herečka. Troian má šest sourozenců. Měří 170 cm. Jejím partnerem je herec Patrick. J. Adams.

Před kamerou se poprvé ocitla už v roce 1989, kdy si zahrála menší roli ve filmu POSLEDNÍ POMAZÁNÍ. V následujících několika letech se mihla také v seriálech QUANTUM LEAP, TEQUILA A BONETTI a JAG. V roce 1998 si zahrála po boku sester Olsenových ve filmu TÁTA Z BILLBOARDU. Objevila se i v seriálech FIRST MONDAY a NÁMOŘNÍ VYŠETŘOVACÍ SLUŽBA.

Následovala role Jani v krátkometrážním filmu o milostném vzplanutí mezi dvěma kamarádkami UNSPOKEN (2006), ve kterém si zahrála i se svou matkou Deborah. Mohli jsme ji také vidět v dalších krátkometrážních filmech (ARCHER HOUSE a INTERSECT), kde ztvárnila jedny z hlavních rolí.

V současnosti se Troian pravidelně objevuje jako Spencer Hastingsová, jedna z hlavních postav seriálu PRETTY LITTLE LIARS, který vysílá americká stanice ABC Family.

Nejnovějším filmem, ve kterém můžeme Troian spatřit, je drama CONSENT z roku 2010. Na Visionfest 2010 získala Troian ocenění za nejlepší hlavní ženskou roli.

Ashley Benson Biography

21. července 2011 v 11:46 | Nelsí*♥ |  A Biography
Ashley Victoria Benson se narodila 18. prosince 1989 v Long Beach v Californiii. Již od tří let tancovala hip-hop, jazz a balet, ve čtyřech letech si začala užívat zpívání a již tak malá zpívala v kostele před 2500 lidmi. V pěti letech se ojevovala v katalozích a v osmi letech začala pracovat s modelingovou společností The Ford Modeling Agency.

V roce 1999 si začala budovat svoji hereckou kariéru. Účinkovala v mnoha reklamách a velmi rychle přeskočila od reklamy k filmu a televizi. V roce 2004 podepsala tříletou smlouvu na roli Abigail "Abby" Deveraux v seriálu TAK JDE ČAS, v roce 2007 už ale pokračovat nechtěla, protože filmování na ni bylo náročné a neměla žádné volno.

Ashley se objevila v mnoha epizodních rolích, za zmínku stojí seriály LOVCI DUCHŮ, SEDMÉ NEBE, OC či KRIMINÁLKA MIAMI. A ani film jí nebyl cizí, pracovala na BRAVO, GIRLS: HURÁ DO TOHO! nebo PŘES NOC TŘICÍTKOU. V roce 2009 hrála po dobu 12-ti epizod dceru hlavní postavy v seriálu EASTWICK.

V současné době ztvárňuje Hannu Marin v seriálu PRETTY LITTLE LIARS, založeném na knižní předloze od Sary Shepard a občas si odskočí natočit i film. Poslední co natočila, byl televizní film CHRISTMAS CUPID, kde si zahrála společně s Chadem Michael Murraym.

Když má Ashley zrovna volno, což se moc nestává, ráda tancuje, zpívá, baví se s přáteli a stará se o svého mazlíčka, pejska Chloe.Rozcestník - Together Gallery

20. července 2011 v 19:50 | Nelsí*♥ |  G Together
001. Photoshoot /2010/ /2011/
002. Candids /2010/ /2011/
003. Appearances /2010/ /2011/
004. Scans