Náběr Affs!

Lucy Hale Biography

21. července 2011 v 12:18 | Nelsí*♥ |  L Biography
Lucy Hale, celým jménem Karen Lucille Hale, se narodila 14. června 1989 v Memphisu, ve státě Tennessee. Má dva sourozence, sestru Maggie a nevlastního bratra Wese. Když měla 8 let, začala navštěvovat hlasové hodiny. Vedle domácím vyučování začala brát hodiny herectví, kde kombinovala nadání na zpěv a herectví.

V roce 2003 debutovala ve světle reflektorů v talentové show American Juniors. Během show si získala srdce mnoha a na základě hlasování byla vybrána do skupiny nejlepších pěti poté, co zazpívala hit z 90. let "Call Me". V ten samý rok se skupinou objevily v různých televizních show jako An American Idol Christmas, Entertainment Tonight a Slime Time Live.

V roce 2005 se Lucy objevila v epizodě seriálu Ned 's Declassified School Survival Guide jako Amy Cassidy. O rok později si zahrála v pilotním díle Secrets of a Small Town postavu jménem Tisha Steele. Seriál zobrazuje osudy obyvatel města po záhadné vraždě, po níž zmizela sestra oběti. Avšak seriál ji dostatečně nedostal do povědomí diváků. V témže roce si zahrála iv seriálech Drake and Josh, The OC a How I met Your Mother. Od roku 2007 do 2008 Lucy účinkovala jako Miranda Justinová, odvážná gotická přítelkyně v seriálu Disney Channel Wizards of Waverly Place.
Spolu s American Family, How I met Your Mother a Wizards of Waverly Place byla v roce 2007 Lucy obsazena i do role Becca Sommers v NBC seriálu Bionic Woman, kde hrála malou sestru hlavní hrdinky, počítačové hackerka. Zahrála si ve třinácti ze 14 epizod, které byly natočeny. Účinkování v seriálu byla zatím její největší role. Naneštěstí však bylo v důsledku stávky v roce 2007 odvysílaných pouze 8 epizod.

V roce 2008 natočila pilotní díl pro seriál The Apostles, ve kterém se policisté snažili udržet svou práci a osobní život odděleně. Lucy hrála Rachel Rydell, dceru jednoho z důstojníků, Franka Rydella. Bohužel role nebyla příliš významná, protože seriál nikdy nevysílali v hlavním vysílacím čase. Také v roce 2008 byla Lucy obsazena do role Effie, Lenin mladší sestry, ve filmu The Sisterhood of the Traveling Pants 2. Natáčení ji zavedlo na řecký ostrov Santorini, do New Yorku a Connecticutu. Lucyna postava byla ve filmu důležitá a přinesla do něj jistou dávku dramatu. Ještě v roce 2008 Lucy dostala roli Rose Baker v Privileged. Příběh je o spisovatelce Megan, která si vezme do opatrovnictví dvě bohaté dvojčata, Rose a Sage Bakerová. Lucyna postava Rose je ze dvou sester ta krásnější a vždy se snaží aby byla její sestra Sage šťastná. Po první sérii se však společnost CW rozhodla natáčení Privileged zrušit.

Během roku 2009 a 2010 se Lucy zjevila jako host v několika seriálech (Ruby and the Rockits, CSI: Miami a Private Practice). Tyto role dovolili Lucy ukázat více z jejích dramatické stránky. V Ruby and the Rockits hrála přítelkyni Ruby, která právě skončila vztah s jejím bratrem. V CSI: Miami hrála postavu na styl 'Hannah montánní', která zůstala zapletená v záhadné vraždě. V "Private Practice" Lucy vykreslila mladou mámu, jejíž dítě onemocnělo. Všechny tyto role jí dopomohly k hlavní roli v ABC Family seriálu Pretty Little Liars, který je natočen podle motivů knihy od Sary Shepard. Lucy hraje postavu jménem Aria, která musí řešit rodinné problémy, vztah se svým učitelem a jako ostatní dívky, záhadnou "A", co jim posílá zprávy po vraždě jejich kamarádky Alison.

Lucy v roce 2010 oznámila, že pracuje na svém, zatím nepojmenovanou, sólovém albu a natáčí film s názvem "Deep Cove".
 

Buď první, kdo ohodnotí tento článek.

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 

Aktuální články

Reklama